• +48 501 174 716
  • +48 501 590 799
  • mtokna@wp.pl

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe to popularne rozwiązania, które pozwalają na różne możliwości aranżacji. To praktyczne systemy, mające liczne zalety, ale też walory estetyczne. Drzwi tarasowe jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe będące w naszej ofercie mają szerokie zastosowanie – poznaj naszą ofertę.

Drzwi balkonowe do mieszkań w bloku


Wśród drzwi balkonowych dużą popularnością cieszą się systemy jedno- oraz dwuskrzydłowe. Stanowią jedne z naszych rozwiązań do zamontowania jako wyjście na balkon – zapewnią więcej światła oraz przestrzeni.

Najpopularniejsze systemy drzwi balkonowych


Nawet w bloku można cieszyć się przestronną przestrzenią i widokami poprzez montaż odpowiednich drzwi balkonowych. Dostępny jest szeroki wybór rozwiązań i typów drzwi, co daje gwarancję znalezienia odpowiadającego konkretnym potrzebom modelu – jak drzwi balkonowe otwierane i przesuwne.

W tej kategorii prezentujemy drzwi balkonowe otwierane (uchylno-rozwierane):
• drzwi balkonowe jednoskrzydłowe
• drzwi balkonowe dwuskrzydłowe bez słupka
• drzwi balkonowe dwuskrzydłowe ze słupkiem stałym
• drzwi balkonowe dwuskrzydłowe z ruchomym słupkiem

Przystępna cena i dobre właściwości użytkowe


Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe oraz jednoskrzydłowe to systemy chętnie wykorzystywane w projektach deweloperskich ze względu na ich praktyczne walory, przystępną cenę oraz uniwersalność. Model standardowy, jedno- lub dwuskrzydłowy ze słupkiem stałym, jest bardzo podobny do klasycznych okien.

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe
Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe lub dwu- mają jednak szereg zalet – polecamy je ze względu na m.in. dobre właściwości użytkowe, odporność na wodę i wiatr, szczelność oraz design.

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe są w większości polskich mieszkań i domów, gdyż jest to najczęściej stosowany rodzaj drzwi na balkon. Wyróżnia go prosta obsługa i montaż oraz wysoka wartość użytkowa. Tradycyjne jednoskrzydłowe drzwi balkonowe są bardzo wodoszczelne oraz odporne na przenikanie powietrza.

Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe z ruchomym słupkiem po otwarciu obu skrzydeł zapewnią przestronne przejście i wolną przestrzeń oraz pozwolą na wygodny transport większych przedmiotów. Wspomniany słupek pozwala uzyskać efekt podziału okna w pionie przy zamkniętych drzwiach, gdyż jest to element konstrukcyjny połączony z jednym ze skrzydeł. Oznacza to, że otwiera się i zamyka razem z nim. Gwarantuje komfort i swobodę korzystania z dodatkowej przestrzeni.

Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe ze słupkiem stałym. Słupek stały to element widoczny po otwarciu obu skrzydeł. Daje jednak możliwość niezależnego otwierania każdego ze skrzydeł, co dla niektórych użytkowników może stanowić zaletę.
MT Okna - Tanie okna PCV

MT Okna
54-425 Wrocław, ul. Traktatowa 1
Biuro czynne: pn.-pt. 8.00-17.00

Przed wizytą w biurze prosimy o umówienie spotkania. Więcej informacji na stronie kontakt

© 2024 MT Okna Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia