• +48 501 174 716
  • +48 501 590 799
  • mtokna@wp.pl

Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiery okienne i drzwiowe

Skuteczne i estetyczne zabezpieczenie wnętrza przed owadami. Łatwe w montażu i utrzymaniu czystości bez konieczności używania narzędzi.

Postaw na łatwe w montażu i szczelne zabezpieczenie przed owadami i innego rodzaju insektami dla Twojego domu. Proponujemy moskitiery okienne zakładane w systemie ramkowym lub rolowanym, które dopasujesz do modeli drewnianych czy PCV o rożnym rozmiarze czy układzie.

Nasze wyposażenie łączy w sobie wysoką jakość wykonania z estetyką. Klientom dajemy możliwość szerokiego wyboru koloru ramki moskitiery – m.in. beżowego, niebieskiego czy białego. Szczególnie polecamy wersje oklinowane – mahoniową i dębową.

  • moskitiery okienne i drzwiowe mogą być w systemie ramkowym lub rolowanym
  • kolory ramek - biały, brązowy, beżowy, niebieski, turkusowy; okleinowane - złoty dąb i mahoń
  • wypełnienie siatką koloru szarego lub czarnego z włókna szklanego
  • bardzo prosty i szybki montaż


Moskitiery to doskonałe rozwiązanie chroniące nasze wnętrza od zewnątrz przed wszelkiego rodzaju owadami, pyłkami oraz kurzem.

Dzięki naszym moskitierom mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne dni i przyjemne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, iż do mieszkania wtargną różnego rodzaju insekty.

Pomyśleliśmy również o alergikach, dla nich mamy specjalne siatki antyalergiczne. Moskitiery przeciw owadom nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej.

Nasi klienci mają do wyboru cztery rodzaje moskitier.


Moskitiery ramkowe


Montaż i demontaż moskitiery jest prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Ramki z siatką na całym jej obwodzie montujemy za pomocą uchwytów, które nie uszkodzą ramy okiennej. Po założeniu moskitiery ramkowej, insekty nie mają możliwości przedostania się do wnętrza domu. Moskitiera nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część.

Wszystkie elementy, są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Moskitiery rolowane


Nowoczesne rozwiązanie, które dzięki niewielkiej skrzynce doskonale wpasuje się w każdą wnękę. Moskitiera rolowana wyposażona jest w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety.

Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy dolnej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, siatka ponownie zwija się do kasety.

Prosta i szybka w montażu bez specjalnych umiejętności.

Moskitiera plisowana


Moskitiery plisowane świetnie sprawdzą się nie tylko w drzwiach balkonowych wychodzących na małe balkony, gdzie brakuje nam miejsca. Nasz produkt może być zastosowany także w oknach oraz na każdej innej powierzchni do 3 m wysokości i 5 m szerokości.

Oferowane moskitiery posiadają system płynnych przesuwów, otwierają się w różnych kierunkach i mogą być zablokowane w dowolnym miejscu. W naszej ofercie znajdują się moskitiery o różnych kolorach siatek.

Dodatkowo występuje moskitiera metalizowana (przeciwsłoneczna) oraz czarna (antyalergiczna).

Moskitiery drzwioweMoskitiery drzwiowe przeznaczone są do montażu w drzwiach balkonowych i tarasowych, często użytkowanych w okresie od wiosny do jesieni. Posiadają zawiasy z domykaniem, co pozwala na ich łatwe zamykanie i otwieranie (na zewnątrz).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także rolety okienne ze zintegrowaną moskitierą.

Moskitiery na wymiar


Wszystkie moskitiery produkowane w naszej firmie wykonywane są na wymiar. Konieczne jest zatem wykonanie obmiaru okien lub drzwi w celu przygotowania oferty cenowej na gotowe produkty. Zarówno moskitiery okienne jak i drzwiowe po wyprodukowaniu montowane są przez naszych monterów.
MT Okna - Tanie okna PCV

MT Okna
54-425 Wrocław, ul. Traktatowa 1
Biuro czynne: pn.-pt. 8.00-17.00

Przed wizytą w biurze prosimy o umówienie spotkania. Więcej informacji na stronie kontakt

© 2024 MT Okna Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia