• +48 501 174 716
  • +48 501 590 799
  • mtokna@wp.pl

Rolety zewnętrzne

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz funkcjonalnych systemów, współczesne rolety dają możliwość skutecznego powstrzymania promieni słonecznych, doskonale izolują ciepło są również barierą przed dostaniem się do wnętrza nieproszonych gości.

Oferujemy Państwu doskonałe rozwiązania nadstawne i zewnętrzne, które różnią się od siebie techniką działania, sposobem montażu czy zastosowaniem. Wszystkie odznaczają się wielką odpornością na uszkodzenia oraz działanie warunków zewnętrznych. Roletami można sterować ręcznie przy pomocy zwijaczy, mogą również zostać wyposażone w specjalne napędy zapewniające wysoką jakość użytkowania.
Dzięki dużej różnorodności profili i kolorów każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie i skutecznie ochroni siebie oraz swoje pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące modele, które gwarantują wysoką wytrzymałość na lata.

Rolety nadstawne


Idealne do zabudowania wnęki razem z oknem. Montowane wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej
Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych (zarówno skrzynki, jak i prowadnice). Spełniają duże wymagania architektoniczne. Wypełnione styropianem dają dodatkową izolację przed hałasami oraz ubytkami ciepła. Są doskonałymi połączeniami funkcjonalności z wysoką jakością estetyczną.

Rolety zewnętrzne


Popularne i bardzo uniwersalne rolety. Montuje się je na elewacji budynku lub we wnęce okiennej czy drzwiowej. Ze względu na to, że są elementem widocznym, udostępniamy Państwu rozmaite warianty kolorystyczne, które łatwo można dopasować do koloru elewacji. Dostępne w asortymencie wyroby wykonane są z aluminium i w związku z tym przetrwają różnorodne, nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Rolety zewnętrzne IT2000


System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że można je instalować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Rolety IT 2000 dostępne są w różnych kolorach i w wersji z moskitierą, która chronić będzie przez atakami owadów. Wykonanie z aluminium gwarantuje największą wytrzymałość na lata.

Rolety zewnętrzne OL2000


Rolety te znajdują zastosowanie w budynkach istniejących i działają na zasadzie zwijania się w skrzynce aluminiowej montowanej do ściany lub ościeżnicy. Zastosowanie pancerzy z pianką poliuretanową oraz PCV zwiększa trwałość rozwiązań, natomiast różnorodność kolorystyczna sprawia, że prezentują się one bardzo elegancko. Postaw na energooszczędność domu i komfort przebywania w pomieszczeniach – inwestycja zwróci się na przestrzeni wielu lat, ponieważ systemy odznaczają się dobrą izolacją termiczną oraz akustyczną.

MT Okna - Tanie okna PCV

MT Okna
54-425 Wrocław, ul. Traktatowa 1
Biuro czynne: pn.-pt. 8.00-17.00

Przed wizytą w biurze prosimy o umówienie spotkania. Więcej informacji na stronie kontakt

© 2024 MT Okna Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia