• +48 501 174 716
  • +48 501 590 799
  • mtokna@wp.pl

Drzwi tarasowe przesuwne

Drzwi tarasowe przesuwne

Drzwi tarasowe przesuwne to idealne rozwiązanie na tarasy lub balkony - wszędzie tam, gdzie istotne jest połączenie walorów estetycznych i funkcjonalnych.

Jednym z marzeń naszych klientów jest montaż przestronnych drzwi tarasowych z salonu do ogrodu.

Okna tarasowe, nazywane również drzwiami tarasowymi, mają służyć wygodnemu wyjściu na zewnątrz, ale również doświetleniu pomieszczeń naturalnym światłem.

Sztywność i stabilność przesuwnych drzwi balkonowych, gwarantuje nowoczesna konstrukcja i materiał, który się nie odkształca nawet przy bardzo dużych gabarytach. Mimo dużych rozmiarów drzwi tarasowych do ich otwierania nie potrzeba dużo siły, pracują lekko i płynnie, a niski próg ułatwia bezproblemowe wyście.

Wszystkie drzwi tarasowe wykonujemy na wymiar i specjalne zamówienie, zapewniamy prawidłowy montaż i utylizację starych drzwi po wymianie.

Możliwości otwierania drzwi przesuwnych HS
Sposoby otwierania drzwi przesuwanych typu HS


Przesuwane drzwi tarasowe to specyficzny rodzaj drzwi zaprojektowanych do użytku zewnętrznego. Drzwi przesuwane na tarasie umożliwiają łatwe przejście między wnętrzem domu a tarasem, balkonem czy ogrodem. Te nowoczesne i funkcjonalne produkty stały się niezwykle popularne ze względu na liczne zalety, zapewniając wygodę i komfort użytkowania z estetyką i energooszczędnością.

Kluczowym elementem drzwi przesuwnych są wysokiej jakości systemy prowadnic, które gwarantują płynne i ciche przesuwanie skrzydła drzwi. Często tego rodzaju drzwi wyposażone są w mechanizmy podnoszenia i przesuwania, co ułatwia otwieranie i zamykanie drzwi, a jednocześnie zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.

Ramy najczęściej produkowane są z PVC, aluminium, drewna lub kombinacji tych materiałów, przy czym aluminium i PVC są najbardziej popularne ze względu na ich odporność na warunki atmosferyczne. Szyby zazwyczaj składają się z dużych paneli szklanych, często podwójnie lub potrójnie oszklonych, co zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Warto również zwrócić uwagę na aspekt bezpieczeństwa - wzmocnione zamki i zaczepy oraz hartowane szkło zapewniają dodatkową ochronę przed włamaniem. Wszystkie te cechy czynią drzwi przesuwane tarasowe i balkonowe atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu rodzajów nieruchomości.
MT Okna - Tanie okna PCV

MT Okna
54-425 Wrocław, ul. Traktatowa 1
Biuro czynne: pn.-pt. 8.00-17.00

Przed wizytą w biurze prosimy o umówienie spotkania. Więcej informacji na stronie kontakt

© 2024 MT Okna Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia