• +48 501 174 716
  • +48 501 590 799
  • mtokna@wp.pl

Roleta nadstawna TL1000®

Roleta nadstawna TL1000®

Jedne z najbardziej cenionych i funkcjonalnych systemów rolet, które doskonale sprawdzają się zarówno w budowanych, jak i remontowanych budynkach.

System TL1000 to rozwiązanie przeznaczone do montowania razem z oknem. Dzięki budowie pancerza z aluminium oraz dodatkowemu wypełnieniu pianką, posiadają wzmocnioną izolację termiczną i akustyczną. Pokrywy rewizyjne w tych rozwiązaniach montuje się od spodu skrzynki, a system sterowany może być ręcznie lub za pomocą silników elektrycznych.

System rolet zewnętrznych nadstawnych, zwanych także nasadkowymi lub nakładanymi, w których skrzynka rolety montowana jest do górnego profilu ramy okiennej. Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi.

Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.


MT Okna - Tanie okna PCV

MT Okna
54-425 Wrocław, ul. Traktatowa 1
Biuro czynne: pn.-pt. 8.00-17.00

Przed wizytą w biurze prosimy o umówienie spotkania. Więcej informacji na stronie kontakt

© 2024 MT Okna Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia