• +48 501 174 716
  • +48 501 590 799
  • mtokna@wp.pl

Bezpieczny pomiar i montaż w czasie epidemi koronawirusa

Bezpieczny pomiar i montaż w czasie epidemi koronawirusa

W związku z epidemią koronawirusa, nasza firma zastosowała się do wytycznych na czas zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dzięki stosowaniu się do obowiązujących procedur pomiar oraz montaż okien i drzwi będą bezpieczne dla obu stron.

Jeśli obawiają się Państwo bezpośredniego kontaktu z naszym pracownikiem lub są Państwo objęci przymusową kwarantanną a może dobrowolnie została podjęta decyzja o izolowaniu się od osób postronnych, warto wykorzystać ten czas.

Chcąc uzyskać wstępną wycenę, unikając kontaktu bezpośredniego, proponujemy wykonanie samodzielnego pomiaru otworów okiennych na podstawie prostych instrukcji, których udzielimy Państwu telefonicznie. Dzięki temu otrzymamy wstępną wycenę stolarki, a po ustaniu stanu zagrożenia koronawirusem, wykonamy profesjonalny pomiar przez naszych specjalistów.

Pomiar okien w czasie pandemii


W czasie spotkania, nasi fachowcy którzy Państwa odwiedzą nie podają ręki na powitanie i pożegnanie w czasie rozmowy będą trzymać dystans około 1,5-2 metrów. W celu zminimalizowania ryzyka, będą korzystać z płynu dezynfekującego, jednorazowych rękawiczek i maseczki. Do pracy z klientami nie zostaną dopuszczone również osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi.

Bezpieczny montaż okien i drzwi podczas pandemii


Bezpieczny montaż okien w czasie zagrożenia


Tak, to możliwe.
Jeśli chcą Państwo uniknąć spotkania osobistego podczas montażu, obecność nie jest wymagana. Jeśli jednak wolą Państwo mieć nadzór nad pracami, można przebywać w innym pomieszczeniu niż nasi fachowcy a chcąc skontrolować naszych montażystów posiadać ubrane rękawiczki i maseczkę oraz zachować dystans około 1,5-2 metrów. Prosimy również naszych klientów, aby w tym samym czasie nie umawiać innych ekip.

Jeśli po ustaleniu terminu montażu zaistniałaby sytuacja uniemożliwiająca montaż, prosimy o kontakt. Wyznaczymy inny dogodny i bezpieczny dla wszystkich termin zamontowania stolarki.
MT Okna - Tanie okna PCV

MT Okna
54-425 Wrocław, ul. Traktatowa 1
Biuro czynne: pn.-pt. 8.00-17.00

Przed wizytą w biurze prosimy o umówienie spotkania. Więcej informacji na stronie kontakt

© 2024 MT Okna Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia