• +48 501 174 716
  • +48 501 590 799
  • mtokna@wp.pl

Zwrot kosztów wymiany starych, nieszczelnych okien

Zwrot kosztów wymiany starych, nieszczelnych okien

Skorzystaj z atrakcyjnego programu dofinansowania do wymiany starych, nieszczelnych i wysłużonych okien w Twoim domu.

Prezydent Wrocławia ogłosił, że od 2020 roku we Wrocławiu zacznie obowiązywać nowa edycja programu Kawka Plus i Projekt Termo Kawka
Najnowszy pomysł wrocławskiego magistratu na walkę ze smogiem zachęca wrocławian do zastąpienia pieców węglowych bardziej ekologicznymi źródłami ciepła oraz do wymiany okien za które miasto zapewnia zwrot kosztów.

Założeniem nowej Kawki Plus jest pokrycie 100% kosztów związanych z wymianą pieców. Nowością jest również to, że projekt będzie realizowany w formule „no limit”, co oznacza że każdy mieszkaniec, który spełnia kryteria programu Kawka Plus i Termo Kawka oraz poprawnie złoży wniosek będzie mógł otrzymać dofinansowanie z miejskiej kasy.

Warto skorzystać i wymienić swoje okna. Zyskaj zwrot kosztów do 5 tys. zł na wymianę starych, nieszczelnych okien - Projekt Termo Kawka Plus Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia, którzy wymienią (lub wymienili w ostatnim czasie z programu miejskiego lub rządowego) piece węglowe w ramach programów Kawka i Kawka Plus mogą wziąć udział w programie Termo Kawka. Uczestnicy Programu Termo Kawka mogą starać się o zwrot kosztów za wymianę okien.

Projekt Termo Kawka Plus zakłada 5 tys. złotych dofinansowania na wymianę nieszczelnych okien. Środki te będzie można przeznaczyć nawet na 100% kosztów inwestycji (nie więcej niż po 1 tys. zł na jedno okno).

Warto się pośpieszyć i składać wnioski.

Zamawiając okna w naszej firmie, bezpłatnie pomożemy Państwu w przygotowaniu dokumentacji technicznej ( wyrys Państwa okien z oznaczonymi sposobami otwierania, opisem zastosowanych materiałów oraz wyliczonymi współczynnikami przenikania dla każdej konstrukcji) niezbędnej do złożenia wniosku i skorzystania z dotacji Programu Termo Kawka Plus.

MT Okna - Tanie okna PCV

MT Okna
54-425 Wrocław, ul. Traktatowa 1
Biuro czynne: pn.-pt. 8.00-17.00

Przed wizytą w biurze prosimy o umówienie spotkania. Więcej informacji na stronie kontakt

© 2024 MT Okna Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia