• +48 501 174 716
  • +48 501 590 799
  • mtokna@wp.pl

Okna na zamówienie

Okna na zamówienie

Szybko zmieniające się trendy architektoniczne i nietypowe projekty domów wymagają stosowania nowoczesnych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej. Z tego względu okna na zamówienie cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na spersonalizowane przeszklenia?

Jakie są zalety okien na zamówienie?
Przed laty producenci dążyli do zachowania jednego standardu wymiarów okien. Obecnie oczekiwania klientów są coraz większe i oczekują indywidualnie dobranych rozwiązań. Niezwykle modne są domy o niestandardowej bryle, z nietypowym układem okien czy większą powierzchnią przeszkleń. Projekty wymagają specjalnych rozwiązań i produktu dobranego do konkretnych potrzeb. Dowolność wymiarowania okien sprawia, że w budynkach można uwzględnić nawet najbardziej oryginalne okna np. narożnikowe czy portfenetry.

Współczesne metody produkcji okien umożliwiają projektowanie dużych przeszkleń – niezwykle modnych w nowoczesnym budownictwie. Mimo pokaźnych rozmiarów są niezwykle stabilne konstrukcyjnie i wytrzymałe. Jednak to nie koniec zalet okien na zamówienie. Duży wybór rozwiązań sprawia, że projekt będzie niepowtarzalny. Można zdecydować się na różne kształty okien – trójkąty, łuki, koła, trapezy czy skosy. Industrialny loft z wielkoformatowymi oknami ze szprosami? A może dom w stylu nowoczesnej stodoły z przeszkleniem w kształcie trójkąta? Tak naprawdę ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Jak zamówić okna na wymiar?
Gotowe okna charakteryzuje natychmiastowa dostępność oraz możliwość obejrzenia produktu przed zakupem. W przypadku okien na zamówienie należy przygotować się na dłuższy czas realizacji zamówienia, jednak spektakularny efekt końcowy rekompensuje czas oczekiwania. Okna stworzone na zamówienie powinny być dopasowane pod wymiar i dobrane do konstrukcji budynku. Kiedy najlepiej zamówić okna na wymiar?

Warto zdecydować się na zakup w momencie, gdy gotowe są wszystkie otwory okienne. Zbyt wczesne zamówienie stolarki okiennej może zakończyć się zbędnymi przeróbkami. Wcześniej można jedynie poznać orientacyjną cenę okien na zamówienie, by przygotować się na koszty. Proces wyboru okien rozpoczyna się od wstępnej wyceny – przy pierwszym kontakcie z firmą określa się zapotrzebowanie i podaje najważniejsze szczegóły projektu. Następnie specjalista dokonuje szczegółowych pomiarów i doradza najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnego przypadku. Ostatnim etapem procesu jest złożenie zamówienia i montaż okien.
MT Okna - Tanie okna PCV

MT Okna
54-425 Wrocław, ul. Traktatowa 1
Biuro czynne: pn.-pt. 8.00-17.00

Przed wizytą w biurze prosimy o umówienie spotkania. Więcej informacji na stronie kontakt

© 2023 MT Okna Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: dotCMS.pl